Pani M.Belka ma każdą ilość pieniędzy. Tylko ze szczodrości, dobroci i chęci dzielenia się weszła na giełde, bo wcale nie musiała. A wy ja oczerniacie,Haitujecie, nie mowicie że jest piękna. Jutro odbija ze 60%.Albo więcej, Pani M.Belka jest wspaniała. Dużo mówi, mnóstwo robi.Nie ma czasu na kawę, bo pisze i drukuje.Na wszystkim się zna.Szuka tylko męża.