https://www.bankier.pl/forum/temat_witam,58591177.html
Dnia 2023-01-16 o godz. 14:20 ~Zdzisław napisał(a):
> Nie sprzedawać ani jednej akcji XTB. Dywidenda za rogiem rekordowa. Jeśli 4 zł to kurs 40 zł (okolice), jeśli 6 zł kurs 60 zł. Spółka w mega rozwoju, przed ogłoszeniem nowości. Akcje zbierane od dłuższego czasu.
Za niecałe 11 sesji będziemy znali wstępne, co da pogląd o dywidendzie, a już ok. 10 marca będzie możliwość poznać rekomendację Zarządu dot. wys. dywidendy wypłacanej pod koniec kwietnia - początek maja.
Kasa krąży od spółki do spółki, tam gdzie dobre infa. Tutaj zbierają i siedzą doświadczeni i cierpliwi, bo w dłuższym czasie ciężko trafić w górkę i dołek. A pieniądze się zarabia w dłuższym czasie a nie z dnia na dzień, bo kursy spółek, nawet rosnących pracuja góra-dół, przykłady 11bit, Dino czy CDRed jak szedł na 400 zł.