Dnia 2023-01-17 o godz. 13:23 ~Ketchup napisał(a):
> Pani Marino może mi Pani wytłumaczyć ta głęboko przemyślana logikę ? Dywidenda 4 to kurs 40 dywidenda 6 to kurs 60 .
Panie Ketchupie również uważam, że Pan Zdzisław nie doszacował spółki. Uwzględniając powyższe oraz logicznie myśląc, uważam podobnie jak Pan, że kurs przy dywidendzie 4 zł powinien wynosić ok. 80zł.
Przyjmijmy więc, że idziemy tokiem rozumowania Pana Zdzisława, a co powyżej tych kwot kursu akcji, to będzie miła nadwyżka, którą mój (uważam, że również i Pański) portfel z radością przyjmie. :)