Pani Marino może mi Pani wytłumaczyć ta głęboko przemyślana logikę ? Dywidenda 4 to kurs 40 dywidenda 6 to kurs 60 . Ja domniemam że jak wypłaca wszystko 8 zł to kurs 80 zł . A jak coś i wpadnie do głowy jakaś inwestycja i wypłaca 1 zł to wtedy kurs 10 zł ? Bo ja jestem trochę toporny w myśleniu i chciałbym wytłumaczenia. Jak wypłaca 8 to są warci 8mld a jak wypłaca 1 zł to są warci 1 mld ? A jak nie wypłaca to są nic nie warci ? Ja jednak za stary jestem nie nadążam .