A moja logika że jak 1 zł dywidendy to 10 zł kurs jest prawidłowa ? Jak by w tym roku były mniejsze zyski i za rok była by taka dywidenda to będzie 10 zł ? Generalnie nie rozumiem tez dlaczego wartos spółki ma tak skokowo wzrastać o kilka mld tylko ze względu na to czy Pan Jakub będzie potrzebował 400 mln bądź 500. Pan Jakub powie 6 zł albo powie 4 zł i ta jego wola jest warta 2 mld ?