Dnia 2023-01-17 o godz. 15:13 ~Marina napisał(a):
> Panie Keczupie, ma Pan poniekąd prawdę, jednak pragnę zauważyć, że na koncie spółki leży prawie 2 mld zł wolnej gotówki z poprzednich zyskownych lat. ...
Jak by się uparli to by i 20 na akcję wypłacili. Ale lepiej niech to rozłożą wszystko na kolejne 10 lat i dokładają z zysków abyśmy mogli zostać wszyscy rentierami :)