Dnia 2023-01-17 o godz. 15:29 ~KLUB200 napisał(a):
> Dnia 2023-01-17 o godz. 15:13 ~Marina napisał(a):
> > Panie Keczupie, ma Pan poniekąd prawdę, jednak pragnę zauważyć, że na koncie spółki leży prawie 2 mld zł wolnej gotówki z poprzednich zyskownych lat. ...
>
> Jak by się uparli to by i 20 na akcję wypłacili. Ale lepiej niech to rozłożą wszystko na kolejne 10 lat i dokładają z zysków abyśmy mogli zostać wszyscy rentierami :)
>
ja od 2 lat jestem rentierem i spokojnie czekam na dalszy prezny rozwoj XTB , z ciekawoscia czekam na przedstawienie przez spolke nowych produktow ,nic wiecej nie wymagam od spolki