Chcąc się rozwijać i żeby kurs mógł rosnąć muszą zostawiać jakas czesc pieniądzy w kasie jak przybywa klientów i ich środki zdeponowane rosną to też xtb musi mieć więcej pieniędzy na zabezpieczenie tych kontraktów więc jeżeli chcemy zarabiać więcej to też musi być pieniędzy w kasie coraz więcej proste. jakby wypłacili te 2 mld to musieliby chyba zamknąć firmę także na razie idzie dobrze a ten rok jest świetny dla nas akcjonariuszy . Ale czytając to forum i te głupoty które tu wypisujecie to nie wiem czy się śmiać czy płakać można na zmianę :-)