Stoję z boku i bacznie się przyglądam akcjom ABC. Nie jestem inwestorem, który potrafi podnieść kurs więc tak jak każdy inny mogę swobodnie się wypowiadać na forum. Zastanawia mnie dzisiejsze zlecenie sprzedaży ponad 11 000 akcji po cenie 3,20...czy jest ktoś kto będzie chciał to skupić i czy taka oferta nie spowoduje osunięcia się kursu. Póki co czekam i wstrzymuję się przed zakupem - oczekuję niższego kursu. Jeśli się uda to dobrze, a jeżeli nie to inne akcje niż ABC trafią do portfelika.