Tak to prawda, zawsze na 100 strzlających ktoś trafi. Niech trafi na 10 spółkach pod rząd, to ma u mnie szacun to raz, a dwa, że gra cały czas jeszcze trwa, jeszcze końca nie widać i w tej chwili wygrywają ci co akcje sprzedali wyżej i mogą je teraz odkupić. Pytanie jest czy odkupili, lub czy odkupią, czy nie będą się bali, że za chwile spadnie. Możemy powiedzieć, ze wygrają ci którzy sprzedali i odkupili, i sprzedadzą bo odwróceniu sentymentu, ale ilu takich jest? Na forum można wiele napisać, a real to real.