tu cały czas ktoś systematycznie wywala korzystając z każdej okazji
jak widzę te kolejne podbijakowe transakcyjki po 100 akcji na otwarciu, to śmiać mi się chce z tych, co od lat piszą o dywidendach, prognozach, akwizycjach, wynikach, cudach-wiankach i obietnicach zarządu
tutaj drobni są wciąż skubani z kasy