gienio,
http://biznes.interia.pl/news/wig20-na-najnizszym-poziomie-od-lipca-2009-roku,2210859,1030
uważnej lekturze polecam zwłaszcza trzeci artykuł, a tam akapit o wzrostach (na jakich wolumenach)
a tak po starej znajomości:
http://at.biznesradar.pl/381e03b1f604ee2d20b779b2dd12e6ed.png
gdyby dzienne wolumeny były systematycznie co najmniej po 50 K i więcej - ostrożnie zapowiadałbym wybicie w górę
na razie jednak nie zmieniłem zdania o spółce...
niby nic kgh nie ma do daty, ale jednak jest obraz nastrojów na rynku:
http://wyborcza.biz/Gieldy/1,114507,19247296,kghm-doluje-razem-z-miedzia.html#MTstream