Dnia 2015-11-27 o godz. 10:55 ~devilek napisał(a):
> no to wywal pkc ale zobacz że jakoś nikt tego nie robi, a dlaczego ?? wykres już wiele razy pisał o tym i jakoś nie doszło by miały być widełki a wręcz kurs się podniósł nieco i po wynikach już nie spada. To że 10k papiera wisi na 3,40 i co z tego, nikomu się nie spieszy z wywaleniem.
nie masz racji, na razie wszystko, co wykres pisał, sprawdziło się, bo po dywidendach i raportach kurs nie podnosi się, popytu nie ma, podbijanie dla utrzymania kursu trwa, no i mnie też nie spieszy się, sam czekam w ukryciaku na frajera z kasą, który odbierze ode mnie