no to wywal pkc ale zobacz że jakoś nikt tego nie robi, a dlaczego ?? wykres już wiele razy pisał o tym i jakoś nie doszło by miały być widełki a wręcz kurs się podniósł nieco i po wynikach już nie spada. To że 10k papiera wisi na 3,40 i co z tego, nikomu się nie spieszy z wywaleniem.