Dnia 2015-11-25 o godz. 10:57 ~dasar napisał(a):
> tu cały czas ktoś systematycznie wywala korzystając z każdej okazji
>
> jak widzę te kolejne podbijakowe transakcyjki po 100 akcji na otwarciu, to śmiać mi się chce z tych, co od lat piszą o dywidendach, prognozach, akwizycjach, wynikach, cudach-wiankach i obietnicach zarządu
>
> tutaj drobni są wciąż skubani z kasy
>
Niestety, chyba masz rację. Tu nawet nie ma jak wywalić kilka kilo bez straty.Ktoś czeka na chętnych z lewej, bawi się w dmuchanie balonika i przewala małe pakieciki, by podtrzymywać kurs. W końcu ktoś się wq...rwi i walnie pekacem większym batonem. I chyba niedługo to ja zrobię. Bo ile można czekać?