Forum Forex +Dodaj wątek

Stella przekonałaś mnie :)... i o Brexit

Zgłoś do moderatora
tym

https://www.bankier.pl/forum/temat_dla-wrednego-na-pozegnanie,20962723.html

że, może jesteś jakoś wykształcona (tego nie wiem) , ale na pewno jesteś po prostu głupia ....życzę pogody na marszach starych komuchów i/lub upośledzonych umysłowo z własnej winy .... czytaj sobie mądrości GW/Niukwika/oglątaj TVN i słuchaj wyłącznie TŁUK FM oni cie dowartościują .... PiS jeśli przegra swoją i Polski szansę to na pewno nie z powodu silnej i mądrej opozycji (bo to zera absolutne) , ale wyłącznie z powodu własnej nieudolności

Brexit ? ja stawiam , że jednak będzie i że wyjdzie to na dobre wszystkim (w tym nam Polakom - nie wiem jak tobie Stella bo się gubię czy czasem nie jesteś jedynie polskojęzyczna ) po chwilowym zawirowaniu

obecnie posiadam małą pozycję na S na GPB na PLN 0 , ryzyko zbyt duże w związku z wcześniejszym założeniem i manewrach brokera na depo