Forum Forex +Dodaj wątek

Re: do Stella

Zgłoś do moderatora
głupi to antonim dla mądry - nie ma to nic wspólnego z wykształceniem a jedynie opisuje najprościej osobę która mimo wykształcenia i tak nie potrafi myśleć samodzielnie nawet w sprawach które dzięki uzyskanej wiedzy winna oceniać poprawnie , ...

czy przeprosisz tego Maciarewicza za pomówienia jakie i ty rozpowszechniasz boś się "sensacji" w GW naczytała? wątpię , wolisz nie myśleć i nie sprawdzać czy np. Walesa był TW Bolek czy nie , ale radośnie z otwartą buzią słuchać jego dyrdymałów , i karmić swoje oczy widokiem np. Komorowskiego z Kwaśniewskim maszerujących pod rękę w imię walki o demokrację którą się nam rzekomo zabiera

PS
Miałaś nie pisać do mnie , więc trzymajmy się tego