Forum Forex +Dodaj wątek

ble ble ble

Zgłoś do moderatora
jest w bankierze takie forum
https://www.bankier.pl/forum/forum_gospodarka-i-polityka,5,1.html
moze sie tam przeniescie
bo tu forex
a tam moze znajdziecie ten swoj wyzszy poziom inelektualny
bo zaczynacie byc nudni dobranoc