Forum Forex +Dodaj wątek

Re: do Stella

Zgłoś do moderatora
to , że kwasniewski znów publicznie się nawalił , z tego powodu mnie ukarano czerwonymi łapami. czy to zrobiło 6-u czerwonych pająków?