Dnia 2016-06-22 o godz. 22:02 ~panzkucykiem napisał(a):
> Kto komu odmawia Panie Ziutek a może faktycznie lepiej ziutek.? wiesz pan o co ten prezydęt Poznania się rzuca z kodowskim obłędem?
prezydent jeżeli już , a reszty to nie rozumiem bo nie należę do pisu i znam język polski a nie ubecką nowomowę