Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Dajcie juz spokój

Zgłoś do moderatora
smutne jest to że pisowcy dzielą jednonarodowe społeczeństwo na siebie czyli lepszy gatunek i polskojęzycznych jest to najwyższa forma zbydlęcenia