Forum Forex +Dodaj wątek

Re: do wredny

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-06-22 o godz. 22:36 ~panzkucykiem napisał(a):
> Prezydęt , tak mnie nauczył idol nowoczesnych intelektualistów Wałęsa,więc zapewne się nie myli. A z ubekami to Ty chodzisz na pochody kodu, jestem o tym przekonany.Tam ich pełno.

to napisz donos bo cię z partii wyrzucą hihihihihihihi