Forum Giełda +Dodaj wątek

Selena - perpektywy

Zgłoś do moderatora
Witam

Po raporcie za I półrocze akcje poszły w dół. Moim jednak skromnym zdaniem jest to mało uzasadnione bowiem przeprowadzone restrukturyzacje spowodują w pewnym okresie czasu jednak wzrost zysków. Selena powinna być dość odporna na zawirowania światowe bowiem nie skupia się tylko na rynku krajowym czy też europejskim ale sprzedaje swoje towary również w świecie który raczej problemami strefy euro mniej się przejmuje.
Wpadek z towarami firma nie ma. Mało tego są to towary dobrej jakości więc zbyt na nie powinien być niegasnący. Rynek Rosyjski czy Turecki (W Turcji mamy boom gospodarczy) jest tak wielki że sprzeda się tam wszystko. Dlatego straty w strefie EURO może kompensować zyskami z rynków wschodzących. Produkują sporo towarów dla innych producentów czy też sprzedawców co mimo niższych na tym marż powiększa rynek. Stabilny zarząd. Ja generalnie widzę w tej spółce duży potencjał wzrostowy, a po takiej przecenie trudno oczekiwać że firma się zwinie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SELENAFM -1,62% 24,30 2021-10-25 17:04:18