Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Selena - perpektywy

Zgłoś do moderatora
1) nie pracuję co dość wyraźnie zaznaczyłem kiedyś wcześniej pod innym nickiem
2) pracowałem ponad 10 lat temu
3) faktycznie użyłem raz innego nicka ale to była zwykła pomyłka z loginu do czegoś innego ot zwykły odruch.
3) adres IP o niczym nie świadczy to piszę tak na przyszłość bo w moim przypadku akurat się potwierdziło ale równie dobrze mógł to wyjść którykolwiek z pozostałych 1743 komputerów. W firmie działa jeden "gate" poprostu i wiele firm tak ma.
4) Nie zmienia to faktu że SELENE znam jako tako bo kontakt z ludźmi mam i wiem że ta firma się nie złoży tylko będzie generować realne zyski. Co zresztą widać na giełdzie i będzie moim zdaniem widać dalej.

pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELENAFM 0,00% 24,30 2021-10-26 16:20:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.