Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Selena - perpektywy

1) nie pracuję co dość wyraźnie zaznaczyłem kiedyś wcześniej pod innym nickiem
2) pracowałem ponad 10 lat temu
3) faktycznie użyłem raz innego nicka ale to była zwykła pomyłka z loginu do czegoś innego ot zwykły odruch.
3) adres IP o niczym nie świadczy to piszę tak na przyszłość bo w moim przypadku akurat się potwierdziło ale równie dobrze mógł to wyjść którykolwiek z pozostałych 1743 komputerów. W firmie działa jeden "gate" poprostu i wiele firm tak ma.
4) Nie zmienia to faktu że SELENE znam jako tako bo kontakt z ludźmi mam i wiem że ta firma się nie złoży tylko będzie generować realne zyski. Co zresztą widać na giełdzie i będzie moim zdaniem widać dalej.

pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELENAFM 0,00% 24,30 2021-10-26 16:20:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.