Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Selena - perpektywy

Zgłoś do moderatora
powód problemów Seleny jest bardzo jasny i widoczny dla wszystkich którzy cokolwiek interesują się tą spółką. Póki rozwijała się poprzez tworzenie spółek córek było wszystko OK. Zarząd nie podołał problemom jakie trzeba rozwiązywać w przypadku intensywnej ekspansji poprzez akwizycję. Brak struktur i komunikacji to pięta achillesowa tej spółki.
Moim zdaniem bez poważnego trzęsienia ziemi nic się nie zmieni. Błędne inwestycje to gwóźdź do trumny każdego inwestora a tu było ich przez ostanie 3-4 lata zbyt dużo.
Pozbywanie się dobrych pracowników na rzecz BMW to kolejny błąd zarządu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELENAFM -1,62% 24,30 2021-10-25 17:04:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.