Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Selena - perpektywy

Oczywiście forum jest do wygłasznia wolnych pogladów ale to co napisałeś bardziej podchodzi pod reklamę.

Moja wiedza na temat SELENY jest zgoła inna.

1. Rynki zagraniczne w tym Chiny to póki co niewypał = potęzne koszty. Nie wiem czy fabryka juz produkuje, ale jak sprzedadzą paletę siliconu więcej to od razu mozna powiedziec ze podwoili sprzedaż, bo tak mało tam sprzedają. Wprowadzono program promocyjny na rynkach zagranicznych ktory delikatnie mowiąc wygenerował dodatkowe straty.

2. Hiszpański eksperyment Qilozą ... nie wiem jak dokładnie sie to pisze i nie chce mi się szukać, ale ilość reklamacji na towar produkawany przez ta spółkę przerosła centralę. Nie wiem po co sie układac z nierobami i poganiaczami bydła.

Przykładów jest wiecej, podobno nowi prezesi wzieli się porzadnie do roboty i sumiennie rozliczają poszczególnych PM'ów i w tym upatruje wzrostu wartości tej firmy.

Zakupiłem niewielki pakiet za 7zł bo jak cos zjechało z 22zł do 6,50 to jest duże prawdopodobieństwo że przynajmniej do 14 podjedzie.

Spójrzcie równiez na forum. Tu nikt nie zaglada.

Moim zdaniem firma ma potencjał ale trzeba ja podnieśc z kolan poprzez twarde zarzadzanie i konsekwentne rozliczanie z efektów.

takie przemiany nie dzieja się z dnia na dzień ale teraz jest odpowiedni czas na odsianie plewów od ziarna. i w górę. To chyba jedyny własciwy kierunek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELENAFM 1,63% 24,90 2021-10-18 16:13:22
2021-10-08
Uruchomienie programu skupu akcji własnych
2021-09-23
Wyniki finansowe
2021-09-17
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać