Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Selena - perpektywy

Zgłoś do moderatora
Selena FM SA skupi nie więcej niż 2 mln akcji własnych za kwotę do 8 mln zł
PAP - Biznes
31 Sty 2012, 20:20


31.01. Warszawa (PAP) - Selena FM SA nabędzie nie więcej niż 2 mln akcji własnych o łącznej wartości nominalnej nie większej niż 100 tys. zł - wynika z uchwał NWZ Seleny z 31 stycznia. Maksymalna kwota, jaką spółka może przeznaczyć na ten cel to 8 mln zł.

Łączna wartość nominalna nabywanych akcji nie przekroczy 10 proc. kapitału zakładowego, uwzględniając w tym również wartość nominalną pozostałych akcji własnych, które nie zostały przez spółkę zbyte.

Upoważnienie do nabycia akcji własnych obowiązuje do 30 czerwca 2014 roku, jednak nie dłużej niż do wyczerpania środków przeznaczonych na ten cel.

Maksymalna cena nabycia akcji została ustalona na 8 zł.

Akcje własne skupione przez spółkę będą przeznaczone do zaoferowania do nabycia wybranym kluczowym pracownikom i współpracownikom spółki w ramach programu motywacyjnego. W przypadku, gdy skupione przez spółkę akcje nie zostaną nabyte przez osoby objęte programem, akcje zostaną przeznaczone do dalszej sprzedaży na rzecz podmiotów lub osób nie objętych ww. programem, do wymiany na akcje lub udziały w toku dokonywanych przez spółkę przejęć lub restrukturyzacji lub do umorzenia. (PAP)

mto/ asa/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELENAFM 1,22% 24,80 2021-10-20 16:37:09
2021-10-08
Uruchomienie programu skupu akcji własnych
2021-09-23
Wyniki finansowe
2021-09-17
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.