Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Selena - perpektywy

Zgłoś do moderatora
Stabilny zarząd ? Chyba kolego przesadziłeś - zmiany na kluczowych stanowiskach w ostatnich 3 latach to jak karuzela.
Na efekty restrukturyzacji nalezy poczekac ale co zrobili konkretnie tego raport nie pokazuje wiec moze bedzie dobrze a moze gorzej.
Należności przeterminowane wzrastaja troche szybciej niz kurs EUR.
Zadłużenie wzrosło masakrycznie
EBITDA spadła o połowę.
Jest tak dobrze że złamali klauzule dotyczące finansowania w bankach. A te chyba juz przestały im otwierać nowe kredyty bo oglosili że juz koniec z inwstycjami.
Pozekajmy na te efekty w Hiszpanii i Chinach i Turcji.
Nie sprzyja maly free float. Wlascicel chyba chce zjesc jablko i miec jakblko a tak to ciezko w trudnych czasach.
Wycena znaków towarowych w spolce zaleznej pokazuje ze dzieje sie nie najlepiej. Takie operacje nie sa akceptowalne w firmach ktore zajmoja sie swoim core biznesem Nadmuchac kapitały powietrzem mozna zawsze.
Na razie to chyba za wcześnie wchodzić w ten papier aczkolwiek pokusa jest duza.
Panowie managerowie wezcie sie do pracy ida chude lata - to bedzie test dla was. Na górce wszysko idzie dobrze, uciekac do przodu i rosnac przez przejecia też mozna ale to wszystko taktyki krótkoterminowe.
Kibicuje wam serdecznie i trzymam kciukii za to żeby firma z Wroclawia zaistniala na rynku miedzynarodowym. Jestescie na razie w 5 lidze ale juz nie polskiej ale europejskiej.
Czekam na decyzje dlugoterminowe i wyniki za 2012r.
Łakomy inwestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELENAFM -1,61% 24,50 2021-10-19 17:00:00
2021-10-08
Uruchomienie programu skupu akcji własnych
2021-09-23
Wyniki finansowe
2021-09-17
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.