Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Selena - perpektywy

Zgłoś do moderatora
Poprzez restrukturyzacje i reorganizację w ostatnich dwóch latach odeszło ze spółek grupy Seleny sporo dobrych osób z działów badań i rozwoju. Jest to bardzo duże osłabienie tej firmy. W ich miejsce nie zatrudniono nowych gdyż albo nie są dostępni albo są za drodzy. A jeżeli już się jacyś znaleźli to na ogół bardzo słabi którzy nic nowego nie wnoszą do firmy. Selena która jeszcze kilka lat temu uchodziła za firmę innowacyjną i miała na to potwierdzenie teraz już przestała nią być. Od dłuższego czasu nic nowego nie pojawiło się na rynku wymyślone przez tą firmę.To że następuje wzrost sprzedaży jest efektem przejęć i rozpędu z lat poprzednich który już zaczyna wyhamowywać. Bez nowych i ulepszonych produktów ta firma nie ma większych szans na dalszy rozwój. A w przeszłości duży rozwój był spowodowany poprzez wypuszczanie na rynek nowych produktów. A kto ma to teraz robić jak tam nie ma ludzi zdolnych do tego. Słabo widzę tą firmę w nadchodzących trudnych czasach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELENAFM 0,00% 24,30 2021-10-28 14:06:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.