Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Selena - perpektywy

Zgłoś do moderatora
Robog (156.17.100.*) Ty chyba pracujesz w tej firmie bo ją strasznie zachwalasz. Zauważyłem że robisz to pod różnymi nickami (wcześniej byłeś rentek (156.17.100.*) ).
Cyba też nie używasz towarów tej firmy bo byś wiedział że są kiepskie w porównaniu z konkurencją. Robią oszczędności kosztem jakości. Dziwi mnie że jeszcze ktoś to chce kupować ale to chyba zasługa ich marketingu. Innowacyjność to może była kilka lat temu bo teraz nic nowego się nie pojawia. Ja raczej widzę czarne chmury dla tej firmy. Póki co nie kupiłem ich papieru poczekam jak jeszcze spadnie a przypuszczam że będzie to po wynikach 3 kwartału.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELENAFM 1,63% 24,90 2021-10-18 16:13:22
2021-10-08
Uruchomienie programu skupu akcji własnych
2021-09-23
Wyniki finansowe
2021-09-17
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.