Bez sensu jest zaglądać na to forum, kto ma akcje będzie je trzymał i odda na wyższych poziomach o jakich w tej chwili to nawet marzyć nie potraficie a takie gnojenie jeden drugiego i przez trzeciego to co wnosi pozytywnego, podpowiem co niektórym którzy nie grzeszą inteligencją, NIC, kompletnie nic.
Pozdrawiam cierpliwych akcjonariuszy