Nie ma za bardzo o czym pisać, promka idzie na switcha teraz przez 2 tygodnie, terminy raportów znane, czekać trzeba na jakieś info o umowach, zwrotach kosztów, o grach wydawanych lub datach premier...
Sklepy - każdy sam może sprawdzić podobnie jak steamdb.
Poza tym nikt rękawicy nie podjął, żeby się pościgać na punkty w zombiaki ;)