Chyba w złym miejscu odpisałeś więc z tego wniosek wstępny, że to całe zamieszanie tutaj i te hejterskie wpisy to twoja sprawka podobnie jak się podszywałeś kiedyś pode mnie, za co bankier na moją prośbę bana ci dał XD
Ale spokojnie teraz będę bardziej koleżeński o żebyś spać mógł spokojnie oraz żeby twoje ego było ugłaskane uznajmy zatem, że mam średnią 20 gr i codziennie chodzę od ściany do ściany i nie mogę spać bo brakuje blisko 100% up żebym wyszedł na prostą XD