okonn wariacie hehe ty za to merytoryczny jestes strasznie.
Odda na poziomach o ktorych mi sie nie snilo?
Wis na haku i kwicz naganie - pewnie wisisz na 20gr i modlisz sie zeby to oddac.
Jakich wyzszych poziomach czlowieku hahah
0,18 ktore wybilo bo ulica pomylila spolke jak Zaor napisal ze inwestuje w cos na N Lol
spolka fundamentalnie jest warta 30mln
wiec godziwa cena to jakies 0,04
i to jest max.
a wy caly czas trading modlitewny uprawiacie hah.
PRZECIEZ TU NIE MA ZADNYCH FUNDAMENTOW I PRZESLANEK NA WZROSTY kiedy to zrozumiecie ?