Jak wpłacisz kasę do banku na lokatę to wypłacasz ją na drugi dzień? Lokujesz ją tam w konkretnym celu i na to czekasz ile trzeba, jeśli to będzie rok to rok, itd a na giełdzie jest tak samo dzieciaku bo widzę że dopiero z pieluch wyszedłeś o czym świadczą także twoje reakcje typu buhahahaha, hehehe, hihihi.
Mogę się założyć że nawet nie masz akcji i tak tylko psioczysz na wszystko i wszystkich. Moja rada idź się pobawić do piaskownicy albo poukładaj sobie klocki