oj tak moje 10 nicków tutaj robi taki ruch... tylko po to żeby statystyki na bankierze wywindowały spółkę w rankingu popularności haha
A tak jak tobie pisałem na innym forum - moja średnia i ilość akcji posiadanych mnie bardzo satysfakcjonuje na tą chwilę (choć nie ukrywam mogłoby być lekko lepiej ale refleks już nie ten chyba ;) ).