Jak wpłacasz kasę do banku na lokatę to możesz z góry ustalony i pewny Zysk.A tutaj zapytaj się tych co siedzą od roku jaki oni uzyskali z tego tytułu Zysk. Może kiedyś się nauczysz że gdzie że giełda nie polega na tym żeby wpłacać pieniądze i czekać kilka lat żeby chociaż się zwróciło.To że coś może zwróci się za rok a może nie to jest twoja ewidentna strata bo w tym czasie gdzie indziej uciekły ci pieniądze.
Zresztą to co piszesz to jest ewidentny Leszcz który wpadł w zasadzkę i się miota jak to z niej wyjść