Dnia 2020-04-25 o godz. 12:34 ~swiss napisał(a):
> dzialeczka. ? buhaaa.pasuje. Synek "nokautujacy " przeciwnikow za kolosalne pieniadze idzie na dzialeczke pielic chwasty?W sandalkach i bialych skarpetkach?
> > Znowu mnie znokautowales.Hehe .Rekin biznesu na dzialeczce.U nas na dzialeczki chodza emeryci, tudziez przybysze z krajow w ktorych osiolki uchodza za rownoprawny srodek transportu.Nie przypominam sobie, zebym widzial w NY,Singapurze,czy Tokio inwestorow chodzacych na dzialeczki.No ale ok .W ogrodnictwie nie robie .Moze sie nie znam.Nokaut
:)))))
II knockdown
link