a ten arboter w dlszym ciagu ,ze deszcz pada.Czekam na nokaut .
synus pomodl sie moze ktos na koniec sesji deczko za pare zlociszy napompuje ,bedziesz mogl pisac.a jak nie to cos na temat rzymu,spacji no i wpis roku " nokautuje i mi jeszcze za to placa.ah jest nowe:gasisz pety .Jakiej marki?