Wchodzę sobie na forum pierwszy raz od 3 dni i widzę że nadal nie możesz sobie poradzić z nokautem, którego doświadczasz w każdej rozmowie ze mną, na która sobie pozwalam w przerwie na kawkę. I to jeszcze spam w 4 wątkach XD
Cudowne musisz miec życie. Ja tymczasem jadę na działeczkę. Miłego weekendu na forum. Liczę na nasmarowanie kolejnych dziełek przez te 2 dni XDDD