myślę, że to nie wszystko. Ryzyko jest teraz na globalnym a mimo to większość spółek odrabia lub nawet ustanawia maksy- i to nie kojarzonych z covid.
Nie wiem ale dla mnie te śmiesznie puste infa i konferencje o niczym nic nie wnoszą a jedynie mogą zniechęcać bo za tym od dłuższego czasu nic konkretnego nie idzie.
Na chwilę obecną jestem skłonny bardziej uwierzyć , że np.Dat osiągnie 100zł niż cln wróci na 50 zeta