Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
co teraz? ~prawdaboli 2 2026-06-22 15:01
Animator chce zrobić kółko w dół ale mu nie wychodzi ~BOLO 10 2026-06-22 06:47
Dlaczego Celina nie rośnie - analiza subiektywna ~sierotkaMarysia 14 2026-06-19 20:57
zrób nawet 18,50 jak cię stać, będę tam ;)) ~BOLO 1 2026-06-19 11:14
Dawaj to niżej gruby ~BOLO 1 2026-06-19 11:10
Ale BOLO was ubrał ~Ja 11 2026-06-18 17:08
Ja zadowolony będzie taniej. AKUMULACJA !!! ~BOLO 1 2026-06-18 17:03
Obstawiam że jutro 24 ~Optymista 3 2026-06-18 16:40
w arkuszu w górę zapora 20,55 w dół pusto do 19,26 ~BOLO 1 2026-06-18 15:37
Czy w sWIG80 jest gorsza spółka ~Ewka 6 2026-06-18 14:56
Nudne zagranie, już hamuje? rozpędź to gruby ~BOLO 1 2026-06-17 11:00
Liczę na testowanie 19pln, może w tym tygodniu? ~BOLO 5 2026-06-17 10:57
Partnering i cena x 5 !!! ~Jerry 8 2026-06-12 16:38
Na linkedin ~Htyk 1 2026-06-12 16:02
No proszę ~Wąs 10 2026-06-11 17:21
JESZCZE TROCHE I BĘDZIE DWIEŚCIE ZŁOTYCH 20.0ZŁ ~zdzisiaj 2 2026-06-11 13:29
Teraz 23 i up ~Jan 3 2026-06-10 09:40
Bańka ~Benio 1 2026-06-09 14:20
Ile może być następnych umów na reduzek? ~BOLO 2 2026-06-09 12:54
Gruby ładnie dusi poniżej SMA 100 i 200 żeby nie wywołać sygnału ~BOLO 2 2026-06-09 12:49
Jak się zakończy na plusie to będzie sukces ~Ja 2 2026-06-09 12:21
wklejajcie fajne linki jak coś pozytywnego niech inni czytają ~BOLO 1 2026-06-09 12:17
Przestańcie to kupować!!! mam koszyczki blisko 19pln i nic nie wpadło ~BOLO 2 2026-06-09 11:55
Lewary kontraktowe ustawiły wczoraj kurs RVU ponad + 10 %.. ~lau 1 2026-06-09 10:37
Akcje producentów leków mają potencjał (Parkiet 08.06) ~Horch 3 2026-06-09 07:02
Ktoś nieumiejętnie stwarza pozory ~BOLO 3 2026-06-08 09:55
Może i celon nie rośnie podczas hossy dziesiecioleci ~Masakracja 7 2026-06-02 18:36
Wysyp trolli i starych postów, jest dobrze ;) ~BOLO 1 2026-06-01 11:20
Jak tam tobiki i spółka omija się hossę pokoleniową na GPW? ~Groteska 30 2026-05-31 23:07
50 tobik69 83 2026-05-31 23:02
[x]
CLNPHARMA 0,00% 20,25 2026-06-22 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.