|
co teraz?
|
~prawdaboli
|
2
|
2026-06-22 15:01
|
|
Animator chce zrobić kółko w dół ale mu nie wychodzi
|
~BOLO
|
10
|
2026-06-22 06:47
|
|
Dlaczego Celina nie rośnie - analiza subiektywna
|
~sierotkaMarysia
|
14
|
2026-06-19 20:57
|
|
zrób nawet 18,50 jak cię stać, będę tam ;))
|
~BOLO
|
1
|
2026-06-19 11:14
|
|
Dawaj to niżej gruby
|
~BOLO
|
1
|
2026-06-19 11:10
|
|
Ale BOLO was ubrał
|
~Ja
|
11
|
2026-06-18 17:08
|
|
Ja zadowolony będzie taniej. AKUMULACJA !!!
|
~BOLO
|
1
|
2026-06-18 17:03
|
|
Obstawiam że jutro 24
|
~Optymista
|
3
|
2026-06-18 16:40
|
|
w arkuszu w górę zapora 20,55 w dół pusto do 19,26
|
~BOLO
|
1
|
2026-06-18 15:37
|
|
Czy w sWIG80 jest gorsza spółka
|
~Ewka
|
6
|
2026-06-18 14:56
|
|
Nudne zagranie, już hamuje? rozpędź to gruby
|
~BOLO
|
1
|
2026-06-17 11:00
|
|
Liczę na testowanie 19pln, może w tym tygodniu?
|
~BOLO
|
5
|
2026-06-17 10:57
|
|
Partnering i cena x 5 !!!
|
~Jerry
|
8
|
2026-06-12 16:38
|
|
Na linkedin
|
~Htyk
|
1
|
2026-06-12 16:02
|
|
No proszę
|
~Wąs
|
10
|
2026-06-11 17:21
|
|
JESZCZE TROCHE I BĘDZIE DWIEŚCIE ZŁOTYCH 20.0ZŁ
|
~zdzisiaj
|
2
|
2026-06-11 13:29
|
|
Teraz 23 i up
|
~Jan
|
3
|
2026-06-10 09:40
|
|
Bańka
|
~Benio
|
1
|
2026-06-09 14:20
|
|
Ile może być następnych umów na reduzek?
|
~BOLO
|
2
|
2026-06-09 12:54
|
|
Gruby ładnie dusi poniżej SMA 100 i 200 żeby nie wywołać sygnału
|
~BOLO
|
2
|
2026-06-09 12:49
|
|
Jak się zakończy na plusie to będzie sukces
|
~Ja
|
2
|
2026-06-09 12:21
|
|
wklejajcie fajne linki jak coś pozytywnego niech inni czytają
|
~BOLO
|
1
|
2026-06-09 12:17
|
|
Przestańcie to kupować!!! mam koszyczki blisko 19pln i nic nie wpadło
|
~BOLO
|
2
|
2026-06-09 11:55
|
|
Lewary kontraktowe ustawiły wczoraj kurs RVU ponad + 10 %..
|
~lau
|
1
|
2026-06-09 10:37
|
|
Akcje producentów leków mają potencjał (Parkiet 08.06)
|
~Horch
|
3
|
2026-06-09 07:02
|
|
Ktoś nieumiejętnie stwarza pozory
|
~BOLO
|
3
|
2026-06-08 09:55
|
|
Może i celon nie rośnie podczas hossy dziesiecioleci
|
~Masakracja
|
7
|
2026-06-02 18:36
|
|
Wysyp trolli i starych postów, jest dobrze ;)
|
~BOLO
|
1
|
2026-06-01 11:20
|
|
Jak tam tobiki i spółka omija się hossę pokoleniową na GPW?
|
~Groteska
|
30
|
2026-05-31 23:07
|
|
50
|
tobik69
|
83
|
2026-05-31 23:02
|