Oooo Marecki jest :D Ty już się nie pogrążaj naprawdę prosty człowieku, niżej nie upadniesz więc się nie staraj, My tu nie rozdajemy nagród za głupotę, ale jak będzie taki konkurs to masz u mnie pudło z numerem 1,dostaniesz pucharek jeszcze chcesz ? Jakiś grawerek będziesz zreflektował ? nikt już Cię tutaj nie traktuje poważnie.
Do Mistrza teraz się zwracam, jedno Ci muszę oddać :D Fenomen Twojej osoby ma u mnie podziw :D
Muszę przyznać że to ciekawy aspekt :D
Wynika raczej z tego, że jesteś książkowym przykładem frajerstwa i złych decyzji w inwestycjach,wręcz książkowym przykładem jak iść pod prąd i uderzyć czachą w mur, i się nie ocknąć..wyrobiłeś sobie markę razem z Markiem :D
Z Symbianem to ja bym chętnie sobie wymienił poglądy na żywo, ale pewnie nigdy nie będzie mi dane :D
Szanuje Cię jeszcze za jeden temat.. Dystans do pomysłu na swój Nick :D