Mistrz inwestycji i elokwencji wyszedł z ICE po 13 PLN i wszedł w NNG po 2,7 PLN. Teraz ICE jest po 75 PLN, a NNG po 2,4 PLN :)). Kilka tygodni temu wszedł "grubo" w Yoshi po 1 PLN, a teraz deklaruje, że gra na dużym systemowym lewarze na CFD. Wyzerują ciap.ciaka do zera, a mógł nic nie robić i zarabiać.