Jest i on mistrzu...nowy góru na Yoshi...który załadował tam swój kapitał po sprzedaży za 13 zl Medinice I w zasadzie więcej nie trzeba pisać..ale ach nieskromnie dodam że w ostatnim tygodniu jeszcze ściągnąłem z rynku 5.7 k akcji Medinice redukując się z xtb