Bo ból został.Sprzedać po 13 sporo k akcji i codziennie patrzeć jak kurs ucieka to boli. Niby mam podobnie na Asbis którego sporo k kupiłem w okolicach 23 zł mieliło miesiącami nawet na 18 potem ruszyło i za 38 sprzedałem przed największym wybiciem w sumie w ciągu tygodnia.Nie napisałem tam na forum ani jednego posta że bla bla wziąłem to na klatę że setki k potencjalnego zysku mi odjechały... No dobra czas wracać bo długa droga przed nami .Ps wracamy z hanyskiem który zapakował tu dzięki mnie też ładny kapitał...I nie interesuje mnie płacz kółkowiczow golasów czas im się kończy