Jaki jest cel tego wątku?
Byłeś i Cię nie ma - OK
Masz lepsze kierunki inwestycji - OK
Jaki jest cel Twoich stwierdzeń skoro temat Cię nie interesuje?
To nie Ty kupujesz i wyceniasz CC i PP
A może jednak i przede wszystkim bije żal, że wysiadłeś zbyt wcześnie ...