Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,96 zł , zmiana od tamtej pory: 24,49%

Re: Wg NWAI DTP jest potencjalnym celem przejęcia

Zgłoś do moderatora
paged nie udziela informacji bo już się ich pytałem; ale możesz spróbować, może sie w jakis sposób określą

zarząd to pracownicy i mają g.. do gadania w sprawie negocjacji; zobacz ile odeszło z przyczyn osobistych, nawet prezesa wymienili :)

musieli dać wtedy espi bo to dtp dało wgląd w swoje dokumenty finansowe a nie paged

według mnie byli nękani meilami, telefonami i napisali komunikat :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DTP 0,00% 4,93 2016-05-19 15:33:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.