Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,04 zł , zmiana od tamtej pory: 22,03%

Re: Wg NWAI DTP jest potencjalnym celem przejęcia

Zgłoś do moderatora
Ja tam spokojnie podchodzę do takich informacji, mi się wydaje że inwestorzy zasypali pytaniami Zarząd a ci żeby nie odpisywać każdemu z osobna podali na odczepne informację do publiczbej wiadomości. Co do przejęcia czy będzie czy nie to i tak się zarobi na Dtp tylko gdyby nie przejęli to trzeba będzie dłużej (z rok) poczekać na solidne wzrosty, gdyż jak pisałem już ten i najbliższe 2-3 lata powinny być bardzo dobre dla branży (wysyp bankowych wierzytelności, spadek bezrobocia czy program 500+).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DTP 0,00% 4,93 2016-05-19 15:33:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.