Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,04 zł , zmiana od tamtej pory: 22,03%

Re: Wg NWAI DTP jest potencjalnym celem przejęcia

Zgłoś do moderatora
Myślę, że poprzedni Zarząd zaszkodził sobie publikacją raportu z 05.01.2016 r. W informacji z 12.12.2015 r. do KNF spółka pisała, że termin negocjacji szacuje do 31.12.2015. Według mnie po nowym roku zmieniono strategię i negocjacje mogli formalnie zacząć akcjonariusze, a nie spółka. Tymczasem zarząd publikuje raport, że rozmowy jeszcze trwają i robi się smród. Lecą głowy za to odpowiedzialne, atmosfera w negocjacjach robi sie ciężka, zatem strategia musiała ulec zmianie. Formalnie spółka przestaje negocjować a robią to większościowui, stąd moze wynikać treść wczorajszej informacji. Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DTP 0,00% 4,93 2016-05-19 15:33:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.